Херсонський дитячий садок №61 Херсонської міської ради

Четвер, 02.04.2020, 17:36

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Наша візитка | Реєстрація | Вхід

 

Херсонський дитячий садок №61

Херсонської міської ради

,,МИР

 

 

 Адреса:  м.Херсон, вул.Купецька,94

 Тел. :      +38(0552)46-63-23

 

У дитячому садку працює згуртований, дружній, творчій, кваліфікований, з великим досвідом педагогічний колектив, який складається із 7 педагогів.

Дитячий садок №61 загального типу. Функціонує з 1923 року. За час його існування було випущено приблизно 100 тисяч випускників. В дошкільному закладі функціонують три групи дошкільного віку: молодша, середня, старша. Дитячий садок має власну котельню, затишний закритий двір з ігровим обладнанням, закриті павільйони  для кожної групи, в яких діти мають змогу гратися в непогоду.

Завдання:  збереження та зміцнення фізичного, духовного та психологічного здоров’я дитини, формування її особистості, набуття нею соціального досвіду, розвиток її творчих здібностей.

Кожна дитина – творча особистість. Усвідомлюючи це, ми прагнемо максимально розвинути в дітей закладені природою здібності засобами музики, художнього слова, мистецтва. Педагоги нашого закладу постійно прагнуть впливати на розвиток уяви, художнього смаку вихованців, заохочують їх мислити самостійно й не ординарно.

У дитячому садку функціонують гуртки "Хореографія", "Англійська мова для малят", "Чарівні дзвіночки", «Чарівні пальчики», «Театральний», "Рослинки-здоровинки».

 Діти мають змогу розвивати свої музичні, танцювальні здібності, вчаться грі на різноманітних музичних інструментах, адже в садочку працює гурток ,,Веселі нотки”.  

Випускники нашого дитсадка продовжують розвивати свої здібності в музичних школах нашого міста. У дитячому садку часто організовуються музичні драматизації та інсценування відомих казок, де діти розкривають свої акторські здібності, артистичний талант. З розвитку художніх здібностей влаштовуються тематичні виставки дитячих робіт з образотворчого мистецтва.

Одним із основних питань дошкільного закладу є патріотичне виховання дітей, яке містить в собі прищеплення шанобливого ставлення до героїв війни, ветеранів, до пам’яті про тих, хто загинув, захищаючи Вітчизну; повага до воїнів-захисників  кордонів Батьківщини.

У роботі дошкільного закладу впроваджуються елементи програми  ,,ТРВЗ”, авторська програма з валеології, екологічне, економічне, правове виховання, українознавство, педагогічна спадщина В.О.Сухомлинського.      У дошкільному закладі працює ,,Клуб молодих батьків”, який зміг зацікавити багатьох батьків, де вони набувають знань з різних питань, отримують відповіді на хвилюючі питання, реалізують свої здібності під час практичних завдань.   

 

 

 

 

 

У дитячому садку всі меблі сучасного типу та багато-функціонального призначення, що передбачають можливість реалізації індивідуальних інтересів і потреб  дитини.

 

 

 

 

 

Уважність, повагу, чутливість, довіру у взаєминах знаходить дитина в наших стінах. Взаємовідносини та спілкування педагогів із дитиною будується на розумінні того, що кожна дитина має неповторну індивідуальність та здатна до неперервного розвитку. Таке спілкування є головним змістом особистісно-орієнтованого виховання в нашому дитячому садочку.

Ми розуміємо неповторність кожної дитини та турбуємося, щоб вона росла здоровою і розвивалася у відповідності до власного потенціалу.

 

Ласкаво просимо до

Херсонського дитячого садка №61

Херсонської міської ради

«МИР»

Мета діяльності - це перш за все спрямувати зусилля педагогічного колективу на створення комфорту і домашнього затишку, доброзичливих стосунків між дітьми і дорослими, на виконання навчальних програм та виховання особистості, на творчість, на забезпечення роботи дошкільного закладу в інноваційному режимі.

Наше кредо: «Дітей, їх особисту гідність і їх потреби треба так само шанувати, як і дорослих, і тільки поводячись з ними лагідно, щиро, розумно, як з рівними входячи в їх спосіб думання можна виховати чесних, щирих, правдолюбивих і справді вільних людей».

Наш девіз:

,,Навчай, виховуй, розвивай

Та про любов не забувай.

Даруй завжди своїм малятам

Тепло душі, добро і свято!

 

Історія Херсонського дитячого садка №61

Наш дитячий садок знаходиться в районі Забалки по вул.Купецькій,94 біля Свято-Миколаївського морського собору. Це один із перших садочків міста Херсона. Дата заснування - приблизно 1919 р. (архіви не збереглися).

З 1944 року садок функціонував як дитячий садок №5 міського відділу освіти. Керівником дитячого садка була Медведєва Надія Ільінічна. Умови існування були дуже важкими. Воду для потреб дитячого садка носили з Дніпра, продукти підвозили кіньми, їжу готували на плиті, яка опалювалась вугіллям, опалення було пічне. Функціонувала одна різновікова група. Перший випуск був у 1945році. Одним з випускників був Іщенко Юрій Яковлевич – професор Національної музичної академії ім..П.І.Чайковського, композитор, заслужений діяч мистецтв, лауреат премії ім..М.Лисенка та кандидат мистецтвознавства.

У 1952 році було проведено водопровід. У 1963 році дитячий садок передали у власність Херсонському заводу напівпровідникових приладів та перейменували в дитячий садок «Мир». Функціонувало 3 групи. Кількість дітей у садку – 92. Діти спали на саморобних розкладушках. Педагогічний колектив складався з 8 чоловік: завідувач, 6 педагогів, музкерівник. У 1966 році однією із випускниць була Павлюк (Афанасьєва) Ірина Юріївна – зам.начальника обласного пенсійного фонду Головного управління Херсонської області. У 1967році – випускник садка - Тоточенко Олександр Васильович – судовий лікар.

З 1968 року дитячий садок очолила Немировська Єлизавета Миколаївна. У цей час було проведено газопровід, побудовано газову котельню, добудовано приміщення у 30м2 , 4 павільйони, придбано електроплита і 2 холодильника. Відвідувало дитячий садок 120 дітей. Випускник 1979року – Павлов Олександр Олександрович – підполковник служби безпеки України.

У 1980 році керівником дитячого садка стала Черних Ніна Олександрівна. Випускником 1984 року був Платонов Ігор Анатолійович – художник, член спілки художників України; у 1986 році – Тропіна Ольга Володимирівна – праправнучка Ольги та Афанасія Тропіних.

У 1988 році призначена на посаду завідувача Плюсніна Лідія Григорівна. У 1994 році дитячий садок було передано в Комсомольський відділ освіти м.Херсона. З метою створення комфортних умов приміщення дитячого садка частково було переобладнано. Кожна група стала мати свою спальну кімнату, зявилася музична зала. У 1995р. було придбано двоповерхові ліжка. У 2018р. на посаду директора дитячого садка призначена Пригарова Оксана Вікторівна. На даний момент функціонує 3 групи: ІІ молодша, середня, старша. Відвідує дитячий садок – 66 дітей. У дитячому садку сучасні меблі, по групах створено належне розвивальне середовище. У дитячому садку працює згуртований, дружний, творчий, досвідчений, кваліфікований, педагогічний колектив, який складається із 7 педагогів, девізом якого є :

Навчай, виховуй, розвивай, та про любов не забувай.

Даруй завжди своїм малятам тепло душі, добро і свято!”

Основним напрямком роботи є збереження та зміцнення фізичного, духовного та психологічного здоров’я дитини, формування її особистості, набуття нею соціального досвіду, розвиток її творчих здібностей.

 

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 14

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Календар

«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Друзі сайту