Херсонський дитячий садок №61 Херсонської міської ради

Четвер, 02.04.2020, 17:39

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Для вас, батьки | Реєстрація | Вхід

Шановні батьки!

Перспектива набору на 2020/2021н.р.

ІІ молодша група - 24 дитини

середня група - у разі вивільнення місць

старша група - у разі вивільнення місць

Перспектива набору на 2019/2020н.р.

ІІ молодша група - 6 дітей

середня група - у разі вивільнення місць

старша група - у разі вивільнення місць

Нові банківські рахунки

Назва ЗДО

Вид платежу

Назва банку

№ рахунку

Код

МФО

ЗДО№61

Благодійні внески

ГУДКСУ м.Київ

UA 528201720314221003302035762

 

ЄДРПОУ 02146713

852010

ЗДО№61

Платні послуги

ГУДКСУ м.Київ

UA 248201720314241003201035762

ЄДРПОУ 02146713

852010

ЗДО№61 Оплата за харчування ГУДКСУ м.Київ

UA 248201720314241003201035762

ЄДРПОУ 02146713  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗБИРАЄМОСЯ ДО ДИТЯЧОГО САДОЧКА

1.Батькам необхідно обрати заклад дошкільної освіти (далі- заклад);

2.Відвідати заклад і дізнатися у директора про наявність вільних місць і умови зарахування дітей.

3. Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником відповідно до списків, сформованих базою даних, упродовж періоду комплектації груп раннього та молодшого віку (серпень) поточного року та протягом року - для інших вікових груп у відповідний дошкільний навчальний заклад. 3 У випадку не доукомплектування груп, керівник ДНЗ здійснює прийом дітей упродовж календарного року відповідно до списків, сформованих базою даних.

4. Питання про відвідування закладу дошкільної освіти дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень:

Стаття 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" каже, що дітям, які не отримали щеплень за Національним календарем, відвідувати заклади освіти не дозволяється. Це також було підтверджено Верховним Судом України: садочки та школи мають право не допускати не вакцинованих дітей до освітніх закладів”.

5.Під час прийому дитини до закладу дошкільної освіти, керівник зобов'язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.

КИМ ЗАПРОВАДЖУЄТЬСЯ ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА?

Відповідно до пункту 2 статті 19 Закону України «Про дошкільну освіту», функціонування закладів дошкільної освіти, зокрема, створення умов для здобуття дітьми дошкільної освіти, належить до повноважень органів виконавчої влади та місцевих органів самоврядування.

З метою забезпечення права дитини на доступність здобутті дошкільної освіти, спрощення процедури та вільного доступу до інформації про облік дітей для влаштування у дошкільні навчальні заклади м. Херсона, керуючись статтями 18, 19 Закону України «Про дошкільну освіту», статтями 1, 9 Закону України «Про захист персональних даних», статтею 25, частиною другою статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Херсонською міською радою запроваджено електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів м. Херсона (рішення від № 110130.08.2013)

ЯКА ПРОЦЕДУРА ЕЛЕКТРОННОГО ЗАПИСУ В САДОЧОК?

Передусім батькам необхідно обрати заклад.

Після того, як батьки зареєстрували дитину в електронній системі, їм відкривається вільний доступ до черги і вони можуть відслідковувати своє просування у цій черзі.

Метою створення такого реєстру є зниження корупції в дошкільних закладах.

ЯК СКОРИСТАТИСЯ ЕЛЕКТРОННОЮ ЧЕРГОЮ?

Необхідно пройти online-реєстрацію на сайті – обрати вільний садочок та заповнити форму.

При реєстрації вказати: ім’я та прізвище дитини, дату народження, серію та номер свідоцтва про народження, контактний телефон одного з батьків, бажаний ЗДО. Далі натиснути "Зареєструвати".

Якщо реєстрація заявки успішна – встановлюється статус "Зареєстровано в черзі"; дату та час реєстрації не можна буде змінити за жодних умов.

Якщо є вільні місця, то статус реєстрації зміниться на "Є можливість зарахування", і буде запропоновано місце в обраному садочку.

Батькам слід постійно відслідковувати статус, і в разі його зміни (про що буде надіслано повідомлення на електронну адресу) та протягом 20 календарних днів подати керівникові документи для вступу, передбачені пунктом 6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 №305, зі змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 №1204:

- заява батьків або осіб, які їх замінюють;

- медична довідка про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

- довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

- свідоцтво про народження.

В іншому випадку черга автоматично скасовується.

ЧИ ВАРТО СТАВАТИ В ЧЕРГУ ОДРАЗУ ПІСЛЯ НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ?

1.Не обов’язково, адже законом таке не передбачено.

2.Бажано, оскільки збільшується можливість отримати місце в дитячому садку та зекономити час, сили та нерви батьків.

ЧИ ОБОВ’ЯЗКОВО СПЛАЧУВАТИ БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК?

Виключно за бажанням батьків. Якщо цей благодійний збір намагаються нав’язати вам як обов’язковий, – це є порушенням. У такому разі можна подати скаргу до районного управління освіти. У крайньому випадку – звертатися до правоохоронних органів, адже за такі дії передбачена кримінальна відповідальність.

ЯКІ Є ПІЛЬГИ ДЛЯ ВСТУПУ В САДОК?

Перш, ніж ставати в чергу, варто подивитися перелік пільг при запису до дитячого садочка. Відповідно до рішення Херсонської міської ради першочергово зараховуються до закладу дошкільної освіти наступні категорії:

- діти-інваліди, які не мають протипоказань перебування в ДНЗ;

- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти, які перебувають під опікою чи в прийомних сім'ях;

- діти працівників закладів освіти у разі виходу на роботу;

- діти батьків-інвалідів І групи, в тому числі діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС;

- діти з багатодітних сімей, в яких є двоє і більше дітей дошкільного віку, якщо одна дитина відвідує даний ДНЗ;

- діти військовослужбовців, працівників прокуратури, судів та правоохоронних органів, що призначені для проходження служби з іншої місцевості;

- діти одиноких батьків (виключно вдів, вдівців).

Якщо дитина потрапляє під якусь пільгу, але в дитсадку зараз зайняті всі місця, то дитину направляють в інший садочок зі збереженням цієї пільги.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО МІСЦЬ НЕМАЄ?

Не влаштовуйте скандалу – зберігайте спокій та розсудливість. Для початку з’ясуйте у співробітників, з якої причини відсутнє місце, та запитайте, як вам вчинити, щоб місце все-таки з’явилося.

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

ДІТЕЙ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 р. № 305 (зы змынами) прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Згідно із Законами України «Про захист населення від інфекційних хвороб» (статті 12 і 15) та «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» (стаття 27), з метою запобігання захворюванням на туберкульоз, поліомієліт, дифтерію, кашлюк, правець та кір в Україні профілактичні щеплення є обов’язковими. Дітям, які не отримали профілактичні щеплення, згідно з календарем щеплень, відвідування закладів дошкільної освіти не дозволяється. У разі, якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного закладу та відвідувати його.

Питання про відвідування закладу дошкільної освіти дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією, згідно наказу Міністерства охорони здоров’я України від 29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного «Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу».

За наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка із висновком лікарсько-консультативної комісії, у якому зазначено, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти, дитина може бути зарахована до садочка.

ПРАВИЛА ПЕРЕБУВАННЯ ДІТЕЙ

В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Дитячий садок працює з 7.00 до 17.30

чергова група працює для дітей дошкільного віку (з 3-х до 5-ти років) з 7.00 до 19.00 (за наявності в ній дітей в кількості не менше 20 осіб, у разі меншої кількості дітей режим роботи чергової групи регулюється відповідно до потреби батьків)

Дітей приймають до закладу чистими, акуратно одягненими. Умивання, чищення зубів, розчисування проводяться дома вранці. Прийом дітей здійснюється з 7.00 до 8.00. Діти з ознаками хвороби до закладу дошкільної освіти не приймаються. Після перенесеного захворювання прийом дітей дозволяється лише за наявності медичної довідки закладу охорони здоровя, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. Під час відсутності дитини в дошкільному закладі за нею зберігається місце у разі:

хвороби,

карантину,

санаторного лікування,

на час відпустки батьків або осіб, що їх замінюють,

у літній оздоровчий період (75 днів).

Хвороба, санаторне лікування дитини, відпустка батьків обов’язково підтверджується довідкою.

Відрахування дитини з дошкільного закладу може здійснюватись:

за бажанням батьків осіб, що їх замінюють;

на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному закладі даного типу;

у разі несплати батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Організація харчування дітей у дошкільному закладі регламентована нормативними документами:

Інструкція з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затверджена наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України від 17.04.2006 р.№298/227 (зі змінами).

Постанова Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 р. N 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах (із змінами).

Порядок організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затверджений наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України від 01.06.2005 N 242/329.

У закладі дошкыльноъ освыти здійснюється триразове харчування у суворо визначений час з інтервалами у 3-4 години:

для дошкільних груп (від 3 до 6 років)

сніданок 8.30-8.50

обід 12.30-13.00

вечеря 16.30-16.50.

Об'єм порцій відповідає віку дитини.

Оплата за харчування дітей становить 60% від вартості харчування на день. Згідно з рішенням виконкому Херсонської міської ради від 20.10.2015 № 365 (зі змінами) ця сума складає 30 грн. для дітей дошкільного віку (від 3 до 6 років) Для дітей з багатодітних сімей (троє і більше дітей) оплата за харчування становить відповідно 15 грн. (для дітей дошкільного віку).

Оплата за харчування здійснюється лише за дні відвідування дітьми дошкільного закладу.

Від сплати за харчування дитини звільняються повністю:

малозабезпечені сім’ї (для яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував прожиткового мінімуму);

діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;

діти із сімей, в яких батьки загинули, постраждали або беруть участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення, мають статус учасника АТО;

діти громадян України, які прибули та прибуватимуть на територію м. Херсона з Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей.

Вищевказані пільги надаються після надання підтверджуючих документів, встановлених чинним законодавством. Вносити плату за харчування дітей необхідно до банківських установ щомісяця, не пізніше 10 числа поточного місяця, за який вноситься плата.

Медичне обслуговування дітей у закладі дошкільної освіти включає: проведення обов'язкових медичних оглядів, медичних оглядів перед профілактичними щепленнями, видача направлень щодо проведення профілактичних щеплень у районій поліклініці згідно з календарем щеплень, надання невідкладної медичної допомоги на догоспітальному етапі, організація заходів для госпіталізації (за наявності показань) та інформування про це батьків. Обов'язкові медичні огляди дітей дошкільного навчального закладу здійснюють лікарі дитячої поліклініки Корабельного району.

Під час ранкового прийому дітей вихователь оглядає кожну дитину, перевіряє чистоту її тіла, волосся, одягу. У разі виявлення первинних ознак захворювання, вихователь зобов’язаний відправити дитину з батьками на консультацію до лікаря-спеціаліста. Дитину, яка захворіла протягом дня у дошкільному навчальному закладі, ізолюють від інших дітей та повідомляють про це батьків.

Заклад дошкільної освіти здійснює освітньо-виховний процес відповідно вимог Державної базової програми. Додаткові освітні послуги, які не визначені Державною базовою програмою надаються на платній основі згідно договору, укладеному між батьками або особами, які їх замінюють та дошкільним закладом у межах гранично допустимого навантаження дитини, визначеного МОН разом з МОЗ.

Відповідальність за здобуття дітьми дошкільної освіти покладається на їхніх батьків, а дітьми, позбавленими батьківського піклування, — на осіб, які їх замінюють. Відвідування дитиною дошкільного навчального закладу не звільняє сім’ю від обов’язку виховувати, розвивати і навчати її в родинному колі. Батьки або особи, які їх замінюють, несуть відповідальність за розвиток, виховання і навчання дітей, а також збереження їх життя і здоров'я.

Організація освітньо-виховного процесу у дошкільному закладі здійснюється згідно режиму дня. Режим дня кожної вікової групи відповідає гігієнічним нормам щодо тривалості сну, занять, різних видів діяльності та відпочинку, у тому числі навчальних занять, перебування на свіжому повітрі, рухової активності, кратності приймання їжі тощо.

Щоденна загальна тривалість прогулянки дітей становить 4 год. загальна тривалість сну для дітей від 3 до 6 років – 2-2,5 год. Заняття для дітей від 3 до 4 років проводиться 11 занять на тиждень тривалістю не більше 15 хв. Для дітей від 4 до 5 років – 12 занять на тиждень тривалістю до 20 хв. Для дітей від 5 до 6 років – 15 занять на тиждень тривалістю до 25 хв.

Джерелами фінансування дошкільного навчального закладу є кошти:

бюджету у розмірі, передбаченому нормативами фінансування;

батьків або осіб, які їх замінюють;

добровільні і цільові внески фізичних і юридичних осіб та інші надходження, не заборонені законодавством.

Батьки мають право:

обирати і бути обраними до органів громадського самоврядування дошкільного навчального закладу (батьківські комітети, рада дошкільного закладу);

звертатися до відповідних органів управління освітою з питань розвитку, виховання і навчання своїх дітей.

Батьки зобов’язані:

виховувати у дітей повагу до гідності, прав, свобод і законних інтересів людини, законів та етичних норм, відповідальне ставлення до власного здоров’я, здоров’я оточуючих і довкілля;

- сприяти виконанню дитиною освітньої програми та досягненню дитиною передбачених нею результатів навчання;

- поважати гідність, права, свободи і законні інтереси дитини та інших учасників освітнього процесу;

- дбати про фізичне і психічне здоров’я дитини, сприяти розвитку її здібностей, формувати навички здорового способу життя;

- формувати у дитини культуру діалогу, культуру життя у взаєморозумінні, мирі та злагоді між усіма народами, етнічними, національними, релігійними групами, представниками різних політичних і релігійних поглядів та культурних традицій, різного соціального походження, сімейного та майнового стану;

- настановленням і особистим прикладом утверджувати повагу до суспільної моралі та суспільних цінностей, зокрема правди, справедливості, патріотизму, гуманізму, толерантності, працелюбства;

- формувати у дітей усвідомлення необхідності додержуватися Конституції та законів України, захищати суверенітет і територіальну цілісність України;

- виховувати у дитини повагу до державної мови та державних символів України, національних, історичних, культурних цінностей України, дбайливе ставлення до історико-культурного надбання України;

- дотримуватися установчих документів, правил внутрішнього розпорядку закладу освіти, а також умов договору про надання освітніх послуг (за наявності);

дотримуватися встановленого режиму дошкільного закладу, групи;

завчасно повідомляти вихователя групи про можливу відсутність дитини;

надавати довідку про стан здоров’я дитини в разі відсутності в дошкільному у разі хвороби;

завчасно повідомляти вихователя про прихід дитини до дошкільного закладу після її відсутності;

довготривалу відсутність дитини оформляти заявою та наданням підтверджуючих документів;

не давати дітям до дитячого садка гострі, ріжучі, колючі, дрібні предмети, продукти харчування (тістечка, цукерки, жуйки тощо); не давати дітям до дитячого садка (в групі раннього віку) іграшки;

дотримуватися культури спілкування з працівниками закладу та іншими батьками;

передавати дитину вранці особисто вихователю;

відвідувати батьківські збори;

приймати участь у життєдіяльності групи;

приводити дітей до закладу чистими, одягненими в чистий одяг, підстриженими, з обрізаними нігтями.

вносити встановлену плату за харчування дитини до 10 числа поточного місяця;

повідомляти вихователя та медичну сестру про вроджені вади, вроджені або хронічні захворювання, непереносимість лікарських засобів, продуктів харчування, алергічні реакції тощо.

Батьки не повинні входити до групових кімнат без потреби.

Дошкільний заклад несе відповідальність за дитину з 7.00 до 17.30 (19.00) тільки після особистого вручення її батьками до рук вихователя та повідомлення про стан її здоров’я.

Вихователь не має права віддавати дитину особам у нетверезому стані або не повнолітнім особам.

 

В дитячому садку №61 ведеться робота з батьками:
І. Із сім’ями вихованців ЗДО:
- систематично випускаються інформаційні листи та бюлетені, пам’ятки, поради, консультації у батьківських куточках;
- проводиться анкетування, батьківські збори, дні відкритих дверей;
- організовуються виставки спільної діяльності;

-  за  участю батьків проводяться свята, розваги, спортивні змагання, тощо.
2. Із сім’ями, діти яких не відвідують ЗДО:
- облік дітей;
- оформлення соціально-педагогічного паспорту сім’ї;
- заповнення анкет батьками;
 - консультаційний пункт на базі ДНЗ.

 

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 14

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Календар

«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Друзі сайту