Херсонський дитячий садок №61 Херсонської міської ради

Четвер, 02.04.2020, 17:45

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Порядок організації пропускного режиму | Реєстрація | Вхід

Порядок організації пропускного режиму

СХВАЛЮЄТЬСЯ                                                                                 ЗАТВЕРДЖУЮ

Загальними зборами                                                                           в.о.директора Херсонського

протокол №1                                                                                       дитячого садка №61

від 30.08.2018р                                                                                    Херсонської міської ради

                                                                                                                _______ О.В.Пригарова

Порядок

організації пропускного режиму та правил відвідування

Херсонського дитячого садка №61 Херсонської міської ради

1.Загальні засади

1.1. Порядок організації пропускного режиму та правил відвідування Херсонського дитячого садка №61 Херсонської міської ради (далі дитячого садка) розроблено згідно Примірного порядку організації пропускного режиму та правил відвідування закладів освіти міста Херсона, відповідно до частини першої статті 22 Закону України «Про загальну середню освіту», абзацу першого статті 7 Закону України «Про дошкільну освіту», керуючись підпунктами 1, 2 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 № 1669, з метою створення безпечних умов для учнів, вихованців, працівників закладів освіти, запобігання небезпечним ситуаціям, проникненню сторонніх осіб, виносу (вивозу) майна закладів, виникненню порушень санітарно-епідеміологічного режиму та громадського порядку, враховуючи географічне розташування Херсонської області як прикордонної, – попередження можливих терористичних актів та інших протиправних дій стосовно працівників, учнів та (або) вихованців закладів освіти.

1.2. Пропускний режим – сукупність заходів і правил, що запобігають можливості несанкціонованого проходу осіб, виносу (вивозу) майна на територію чи з території закладу освіти. Пропускний режим в будівлі дитячого садка передбачає комплекс спеціальних заходів, направлених на підтримання та забезпечення встановленого порядку діяльності дитячого садка і визначає порядок пропуску вихованців, працівників, громадян до будівлі та внутрішніх приміщень закладу.

1.3. Охорона приміщень забезпечується сторожами дитячого садка та охоронною поліцією у разі виникнення порушень.

1.4. Виконання вимог, що визначаються Примірним порядком і власними порядками дитячого садка, є обов’язковими для всіх працівників, які постійно або тимчасово працюють у дитячому садку, вихованців та їхніх батьків або осіб, які їх замінюють, всіх юридичних та фізичних осіб, що виконують свою діяльність чи знаходяться з інших причин на території та у приміщеннях дитячого садка.

1.5. Власні порядки дитячого садка є обов’язковими до виконання всіма учасниками освітнього процесу та відвідувачами закладів освіти.

2. Порядок проходу в будівлю дитячого садка батьків та вихованців

2.1.Пропускний режим у будівлю дитячого садка, а також відкривання/закривання дверей на початку/наприкінці робочого дня забезпечують вихователі кожної групи.

2.2.Прийом дітей вихователями на свіжому повітрі до 8.00

2.3. Вихователі заводять дітей в будівлю через відведені входи до кожної групи у визначені години (за непогоди, батьки заводять дітей в будівлю, вихователі їх зустрічають)

2.4.Вихід дітей на екскурсії, піші переходи чи на інші заходи відбувається організовано і в супроводі вихователів та помічників вихователів.

2.5. Вихованці закладів дошкільної освіти проходять у заклади тільки в супроводі батьків або осіб, що їх замінюють, які передають дітей безпосередньо вихователю.

3. Пропускний режим для працівників дитячого садка

3.1. Адміністрація та інші працівники дитячого садка знаходяться у приміщенні закладу відповідно до Правил внутрішнього розпорядку, наказів директора та приходять у заклад згідно з графіком роботи.

3.2. Педагогам рекомендовано приходити до дитячого садка за 15-20 хвилин до початку роботи.

3.3. Вихователі приймають дітей на майданчику та супроводжують їх до груп.

3.4. Після 16.30год. вихователі виводять дітей на прогулянку, звідти їх забирають батьки.

3.5. Адміністрація закладу зобов’язана заздалегідь попередити чергового сторожа або іншу відповідальну особу про час запланованих зустрічей з батьками, а також про час і місце проведення батьківських зборів.

4. Пропускний режим для батьків вихованців або осіб, які їх замінюють

4.1. З педагогами батьки зустрічаються на батьківських зборах, за запрошенням або коли забирають дитину додому. І лише в екстрених випадках – упродовж дня.

4.2. Педагоги зобов’язані заздалегідь попередити чергового про прихід батьків, а також про час та місце проведення батьківських зборів.

4.3. Батькам або особам, які їх замінюють, не дозволяється проходити до дитячого садка з габаритними сумками, валізами та свійськими тваринами.

4.4. Прохід до дитячого садка батьків з особистих питань до адміністрації можливий у години прийому або за попередньою домовленістю.

4.5. У випадках незапланованого приходу до дитячого садка батьків вихованців або осіб, які їх замінюють, черговий з’ясовує мету їхнього приходу і пропускає в будівлю дитячого садка, погодивши це з адміністрацією закладу та з обов’язковою реєстрацією у журналі обліку відвідувачів.

5. Пропускний режим для відвідувачів дитячого садка

5.1. Відвідувачі проходять у будівлю дитячого садка тільки через центральний вхід.

5.2. Особи, не пов’язані з освітнім процесом, які відвідують дитячий садок за службовою необхідністю, пропускаються при пред’явленні документа державного зразка, що посвідчує особу, за погодженням з директором закладу (особою, що його заміняє), і залишають запис у журналі обліку відвідувачів (далі – Журнал).

5.3. Посадові особи, які прибули до дитячого садка з перевіркою, пропускаються після з’ясування підстав проведення перевірки та при пред’явленні документа, що посвідчує особу, та супроводжуються до директора або заступника директора після відповідної реєстрації в Журналі.

5.4. Групи осіб, що відвідують дитячий садок для проведення і участі в масових заходах, семінарах, конференціях, оглядах тощо, допускаються у будівлю закладу за розпорядженням адміністрації закладу та за списками учасників і при наданні документа, що посвідчує особу.

5.5. На прийом до директора дитячого садка, за попередньою домовленістю або в дні прийому, відвідувачі пропускаються в одязі, прийнятому в державних установах, в адекватному стані (визначається візуально).

5.6. При відвідуванні дитячого садка відвідувач зобов’язаний за проханням чергового надати на візуальний огляд принесені з собою речі, які викликають підозру, для недопущення внесення в будівлю закладу алкоголю, наркотичних, вибухонебезпечних, легкозаймистих, отруйних речовин і рідин, заборонених для зберігання та перенесення без спеціального дозволу предметів, зброї та боєприпасів тощо.

5.7. У випадку виявлення у відвідувача або в його речах зброї, речовин, рідин, небезпечних предметів, черговий затримує відвідувача і доповідає про випадок представнику адміністрації дитячого садка та діє у відповідності до отриманих вказівок.

5.8.У разі виникнення конфліктних ситуацій, пов’язаних із допуском відвідувачів до будівлі дитячого садка, черговий діє за вказівками директора закладу або його заступника.

5.10. Прохід на територію дозволено лише відвідувачам навчального закладу. Без відповідного дозволу адміністрації знаходження на території дитячого садка та прохід нею стороннім особам заборонено.

6. Пропускний режим для автотранспортних засобів

6.1. Порядок в’їзду/виїзду автотранспорту на територію дитячого садка встановлюється дозволом адміністрації закладу.

6.2. Допуск без обмежень на територію дитячого садка дозволяється автомобільному транспорту екстрених і аварійних служб, швидкій медичній допомозі, службі охорони, поліції тощо.

6.3. Паркування автомобільного транспорту на території дитячого садка та прилеглій до нього території без дозволу адміністрації заборонено.

7. Правила поведінки відвідувачів ЗО

7.1. Відвідувачі, що знаходяться в приміщенні дитячого садка зобов’язані:

7.1.1. Зберігати встановлений порядок і дотримуватися норм поведінки в громадських місцях.

7.1.2. Не допускати виявлення неповажного ставлення до педагогічного та обслуговуючого персоналу, вихованців та інших відвідувачів дитячого садка.

7.1.3. Виконувати законні вимоги та розпорядження адміністрації та працівників дитячого садка.

7.1.4. Не створювати перепон належному виконанню адміністрацією, працівниками дитячого садка їх службових обов’язків.

7.1.5. Зберігати черговість на прийомі до директора (за винятком осіб, яким надано право позачергового прийому).

7.1.6. Бережливо ставитися до майна дитячого садка , зберігати чистоту, тишу та порядок в приміщенні навчального закладу.

7.1.7. При вході до будівлі дитячого садка відвідувачі, що мають при собі кіно- і фотознімальну, звуко- і відеозаписуючу апаратуру, а також переносну комп’ютерну й оргтехніку зобов’язані зареєструвати технічні засоби у чергового з метою контролю за виносом матеріальних цінностей з будівлі дитячого садка.

7.2. Відвідувачам дитячого садка забороняється:

7.2.1. Знаходитися в службових приміщеннях або інших приміщеннях дитячого садка без дозволу на те адміністрації, чергового чи педагога.

7.2.2. Виносити з приміщення дитячого садка документи, інформації, які знаходяться на інформаційних стендах для ознайомлення.

7.2.3. Знімати зразки документів зі стенду, а також розташовувати на ньому оголошення не узгоджені з адміністрацією навчального закладу.

7.2.4. Приносити у дитячий садок алкогольні, наркотичні, вибухонебезпечні і легкозаймисті речовини, колючі та ріжучі предмети, вогнепальну та холодну зброю (крім осіб, котрим в установленому порядку дозволено зберігання та носіння табельної зброї та інших засобів), а також габаритні особисті речі.

7.2.5. Суворо забороняється куріння, вживання алкоголю та наркотичних речовин у приміщенні та на території дитячого садка. Інформація про дані правопорушення надається до правоохоронних органів.

7.2.6. Вести розмови з мобільного телефону в усіх приміщеннях, крім коридорів та вестибюля.

7.2.7. Входити до дитячого садка в стані алкогольного чи іншого сп’яніння, з домашніми тваринами, товарами для продажу, великогабаритними речами, а також в брудному одязі.

7.2.8. Факти порушень громадського порядку і завдані збитки дитячому садку фіксуються в установленому порядку уповноваженими особами, котрі здійснюють пропускний режим.

7.3. Відповідальність відвідувачів дитячого садка за порушення Порядку пропускного режиму та правил відвідування дитячого садка:

7.3.1. У випадку порушення відвідувачем дитячого садка пропускного режиму і правил поведінки йому робиться зауваження черговим або працівником дитячого садка та може бути відмовлено у пропуску до приміщень закладу.

7.3.2. У випадках скоєння відвідувачами протиправних дій черговий або адміністрація дитячого садка повідомляє про це правоохоронні органи.

7.3.3. У випадку навмисного чи ненавмисного пошкодження або знищення майна закладу на винних осіб згідно з чинним законодавством поряд із адміністративною або кримінальною відповідальністю покладається обов’язок відшкодування причинених збитків.

8. Порядок пропуску з табельною зброєю та іншими засобами, забороненими без спеціального на те дозволу зберігання і носіння

8.1. Прохід осіб в приміщення дитячого садка з табельною зброєю і спеціальними засобами дозволяється:

8.1.1. Співробітникам міністерств і відомств України та їхніх підрозділів, де передбачено наявність табельної зброї, але лише при виконанні ними своїх службових обов’язків за наявності службового посвідчення.

8.1.2. Співробітникам і військовослужбовцям державних воєнізованих організацій України на період надзвичайних ситуацій у випадках посилення охорони будівлі або за спеціальним дозволом.

9. Порядок пропуску представників засобів масової інформації

9.1. Працівники засобів масової інформації, які прибувають до закладу з метою виконання професійних обов’язків, пропускаються в будівлю дитячого садка за акредитаційними посвідченнями чи картками тимчасової акредитації, при наданні редакційного посвідчення, та супроводжуються до директора або заступника директора закладу.

9.2. Представники засобів масової інформації, які прибули на заходи, що проводяться в приміщенні або на території дитячого садка, з метою виконання професійних обов’язків, пропускаються після пред’явлення документів, котрі підтверджують їх особу та супроводжуються до директора або заступника директора закладу.

10. Пропускний режим для осіб, задіяних у проведенні ремонтно-будівельних робіт у приміщеннях або на території дитячого садка

Робітники і фахівці ремонтно-будівельних організацій пропускаються у приміщення (територію) дитячого садка для виконання ремонтно-будівельних робіт за розпорядженням директора або заступника директора з адміністративно-господарчої роботи.

11. Порядок пропуску на період надзвичайних ситуацій або ліквідації аварійної ситуації

11.1. Пропускний режим в будівлю та на територію дитячого садка на період надзвичайних ситуацій обмежується.

11.2. Після ліквідації надзвичайної (аварійної) ситуації поновлюється звичайна процедура пропуску, визначена Порядком.

12. Порядок евакуації учасників освітнього процесу та відвідувачів дитячого садка з приміщень та порядок їхньої охорони

12.1. Порядок оповіщення учасників освітнього процесу та відвідувачів дитячого садка при надзвичайних ситуаціях (пожежа, стихійне лихо, інформація про загрозу скоєння терористичного акту тощо) та порядок охорони приміщень розробляються адміністрацією закладу, відповідальними за ведення роботи з охорони праці, протипожежної безпеки та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу.

12.2. За встановленим сигналом оповіщення всі учасники освітнього процесу, відвідувачі, у т. ч. робітники, які здійснюють ремонтно-будівельні роботи в приміщеннях закладу, евакуюються з будівлі згідно з планом евакуації, що знаходиться в приміщенні дитячого садка на видному й доступному для відвідувачів місці.

12.3. Пропуск відвідувачів у приміщення дитячого садка припиняється.

12.4. Працівники і відповідальні особи здійснюють заходи із евакуації і забезпечення безпеки людей, що знаходяться в приміщеннях, згідно з інструкціями, а при прибутті співробітників відповідних служб для ліквідації надзвичайної ситуації, – забезпечують їхній безперешкодний доступ у будівлю та на територію закладу.

13. Контроль та відповідальність за організацію пропускного режиму в дитячому садку

13.1. Загальний контроль, керівництво та відповідальність за організацію пропускного режиму в дитячому садку, дотримання Порядку пропускного режиму та правил відвідування дитячого садка  всіма учасниками освітнього процесу та відвідувачами покладається на керівника дитячого садка .

13.2. Керівник дитячого садка наказом призначає відповідальних по закладу за здійснення заходів пропускного режиму та дотримання норм Порядку учасниками освітнього процесу та відвідувачами відповідно до розподілу обов’язків.

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 14

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Календар

«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Друзі сайту